Учні закладів освіти Горінчівської територіальної громади перемогли у конкурсі

Дата: 10.02.2022 11:59

Фото без описуКожного разу переконуємося, що учні закладів освіти Горінчівської територіальної громади по-справжньому талановиті. Це підтверджує участь у багатьох конкурсах та здобуті перемоги. Цього разу знову приємно радіємо, адже досягли значних висот – зразу два переможці, чиї творчі роботи не залишили нікого байдужим.

З 29 листопада 2021 року по 31 січня 2022 року в Закарпатській області відбувався ІІІ етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». Дві учасниці нашої громади – Росоха Маріанна Іванівна, учениця 10 класу Нижньобистрівського ЗЗСО імені Василя Вовчка та Гушовська Антоніна Іванівна, учениця 11 класу Березівського ЗЗСО, визнані переможцями ІІІ етапу Конкурсу у номінації «Література». Тож щиро вітаємо наших переможців та їх наставників і бажаємо їм успіхів у наступному етапі, який відбуватиметься в Києві з 10 по 25 лютого 2022 року.