З Днем єднання, Україно!

Дата: 16.02.2022 11:44

16 лютого 2022 року відзначається Всеукраїнський день єднання. Своїм указом його створив Президент України Володимир Зеленський. Він буде символізувати єдність українців проти нового акту агресії з боку Росії проти України.

Нас залякують великою війною та вторгненням., але це є частиною гібридної війни. Основна її мета - змусити нас жити у тривозі, посіяти паніку. Нині ми показуємо всьому світу нашу велич, згуртованість та патріотизм. Сьогодні, святкуючи День єднання, ми  закликаємо всіх жителів громади  вивісити національні прапори на своїх будинках та одягнути синьо-жовті стрічки, Державний Прапор України майорить на кожній установі нашого району, будинках наших громадян. В церквах різних конфесій відслужено спільний молебень за мир і відведення війни в Україні.

Давайте разом покажемо всьому світові нашу єдність!