Спеціалісти Горінчівської сільської ради за останні 15 місяців пройшли 95 навчань - це другий показник серед громад Закарпаття

Дата: 19.02.2022 18:36

Більше 65 тисяч навчань за 15 місяців провели для територіальних громад проекти міжнародної технічної допомоги, які працюють в сфері реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Мова йде за період жовтень 2020-грудень 2021. Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад та територій.

Навчання провели 20 проектів міжнародної технічної допомоги, які охопили всі територіальні громади. В середньому, для кожної громади провели 45 навчань.

Серед громад Закарпатської області найбільше долучилися до навчань Ясінянська селищна територіальна громада (109 навчань пройшли службовці місцевої ради) та Горінчівська сільська територіальна громада (95 навчань).

«Важливо, що Горінчівська територіальна громада отримала багато інтелектуального ресурсу для того, щоб мати якісних фахівців у різних сферах, здатних бути ефективними і продуктивними кожен на своїй посаді. Наша громада пройшла навчальні курси «Громада з нуля», «Надання послуг і управління інфраструктурою на місцевому рівні» і навчання загальноуправлінського характеру. Також багато навчань фахівці громади пройшли з питань планування соціально-економічного розвитку, надання соціальних та адміністративних послуг, управління бюджетами і фінансами», - прокоментував голова Горінчівської територіальної громади Михайло Калинич.

Більше інформації – в «Інформаційній системі з проведення навчань для територіальних громад».