Увага! До відома жителів Горінчівської територіальної громади!

Дата: 25.02.2022 14:52

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні з 24  лютого 2022 року та на виконання Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» Горінчівська сільська рада  готується до прийому внутрішньо переміщених осіб, їх розміщення.

Тому звертаємося із величезним проханням до всіх жителів Горінчівської територіально громади, хто має можливість надати необхідну гуманітарну допомогу, а саме:

1)матраци;

2)ковдри;

3) подушки;

4) постільну білизну;

5) спальні мішки;

6) каремати (туристичні килимки);

7)розкладачки;

8) одноразовий посуд/ багаторазового використання;

9) засоби гігієни;

10) продукти харчування.

Пункти збору речей для внутрішньо переміщених осіб розташовані в:

• Комунальний заклад «Горінчівський міжшкільний ресурсний центр» Горнівської сільської ради (колишній Горінчівський МНВК), село Горінчово, вулиця Незалежнолсті, будинок 47 (0674251212)

• Горінчівський закалад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Горінчівської сільської ради, село Горінчово, вулиця 30 років Визволення, будинок 3А (0977507972)

• Березівський старостат (колишня адмінбудівля Березівської сільської ради),село Березово, будинок 771(0970320553)

• Монастирецький старостат (колишня адмінбудівля Монастирецької сільської ради), село Монастирець, вулиця Центральна, будинок 45(0673916063)

• Нижньобистрівський старостат (колишня адмінбудівля Нижньобистрівської сільської ради), село Нижній Бистрий, будинок 406 (0960712571)

• Нижньобистрівська гімназія Горінчівської сільської ради (колишня Нижньобистрівська школа-інтернат), село Противень, будинок 730 (0987652337)

Також, у випадку непередбачуваних ситуацій, будуть потрібні електрогенератори.

Дуже просимо всіх, у кого є вдома електрогенератори, зголоситися надати  їх для надзвичайних потреб,  подзвонивши за вищевказаними номерами!