На Закарпатті збиратимуть гуманітарну допомогу людям у «гарячих» точках

Дата: 01.03.2022 15:13

Багато міст, містечок і сіл України вже п’яту добу потерпають від обстрілів ворожої армії. Зруйновані не лише військові, а й цивільні об’єкти.

Сотні тисяч людей, які сьогодні проживають у «гарячих» точках, потребують продуктів, медикаментів, речей першої необхідності, зазначив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«Закарпатці у ці дні показали себе як істинні благодійники і щиро допомагають переселенцям, армії.

Та наша підтримка у ці дні неймовірно потрібна тим, хто не покинув свої оселі, хто власними силами боронить рідні міста. Звертаємося із проханням допомогти нам зібрати гуманітарну допомогу для українців у зону бойових дій», – прокоментував Мирослав Білецький.

Перелік необхідних продуктів харчування: дитяче харчування від 0 до 12 місяців, дріжджі усіх видів, борошно, олія, м’ясні та рибні консерви, крупи усіх видів, макаронні вироби, овочі борщового набору, сіль, цукор, масло вершкове, яйця, пюре, супи в пакетиках швидкого приготування, чай та печиво.

Усе це збиратимуть на складі заводу «Єврокар», за адресою с. Соломоново, вул. Перемоги, 46. Якщо виникають додаткові запитання, ви можете зателефонувати на номери «гарячої лінії»: +380979649269, +380979651868, або надіслати листа на електронну скриньку: zk.dop.22@gmail.com.

Звідси допомога централізовано попрямує у різні області України.