Шановні власники продуктових магазинів та аптечних закладів на території Горінчівської територіальної громади!

Дата: 04.03.2022 12:50

На виконання Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та з метою належного та безперебійного забезпечення населення продовольчими (соціально-значущими) товарами та лікарськими засобами в умовах військового стану, Горінчівська сільська рада просить утриматися від необгрунтованого підняття цін на вказану групу товарів суб’єктами господарювання, що здійснюють торгівлю зазначеними групами товарів (шляхом обмеження товарів «в одні руки»). Наполегливо просимо зазначеним суб’єктам господарювання сформувати товарні запаси відповідних категорій товарів.