Горінчівська територіальна громада
Закарпатська область, Хустський район

Закарпатською обласною військовою адміністрацією встановлено розміри відшкодування витрат за безоплатне тимчасове проживання та харчування переміщених та/або евакуйованих осіб

Дата: 06.03.2022 12:40

Відповідно до розпорядження начальника Закарпатської обласної військової адміністрації Віктора  Микити від 05.03.2022 р. № 21 встановлено розміри витрат, які підлягатимуть відшкодуванню з обласного бюджету за безоплатне тимчасове проживання, харчування, інші види життєдіяльності внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв’язку із введенням воєнного стану на території України.

Відшкодування витрат становитиме:

за одну особу на добу проживання – 100,00 гривень;

за одну дитину на добу проживання – 50,00 гривень;

за одну особу на добу на харчування – 100,00 гривень;

за одну дитину на добу на харчування – 80,00 гривень.

Відповідно до розпорядження будуть відшкодовуватися витрати на дітей віком до 18 років, жінок з дітьми віком до 18 років, осіб з інвалідністю І-ІІ груп, осіб похилого віку (старші 60 років), які перемістилися та/або евакуйовані з території Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та міста Києва.

Відшкодування зможуть отримати підприємства, установи, організації будь-яких форм власності (крім тих, які утримуються за рахунок бюджетних коштів) та фізичним особам-підприємцям.

Фінансування зазначених заходів буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки.

Облік переміщених та/або евакуйованих осіб здійснюється виконавчими комітетами територіальних громад.