На території Горінчівської територіальної громади є можливість розміщення евакуйованих підприємств

Дата: 12.03.2022 18:28

У зв’язку з початком війни Російської Федерації проти України, більшість підприємств вимушені евакуювати свої підприємства із зон бойових дій на захід України та пристосовуватись до нових умов і продовжити виробництво відповідних товарів та продуктів. Адже зупинене виробництво створює безробіття, дефіцит товарів та зменшення поступлень до бюджету, що в свою чергу ослаблює економіку країни.

Будь-якому підприємству, яке знаходиться у зоні ризику та активних бойових дій, необхідно надати можливість для продовження роботи в іншому безпечнішому місці.

Якщо на території громади відкриються нові заклади, цехи чи інші виробничі потужності – це допоможе розширити ринок праці, як для мешканців нашої громади так і для вимушено переміщених осіб, а тим, хто перемістив своє підприємство зберегти свою справу.

Якщо у вас є склади, законсервовані виробництва та інші об’єкти і ви бажаєте та можете розмістити евакуйовані підприємства, просимо надати інформацію про вільні площі, наявні комунікації і можливості для ведення бізнесу.

Для цього вам необхідно заповнити спеціальну онлайн-анкету https://forms.gle/ztFLUaBhsz1asFkAA або ж звернувшись безпосередньо до Горінчівської сільської ради.

Ми з свого боку докладемо всіх можливих зусиль та будемо всіляко сприяти переміщенню підприємств на територію Горінчівської територіальної громади, щоб бізнес міг продовжити працювати, підтримуючи обороноздатність нашої країни.