Переселенці, що перебувають на території Горінчівської громади зможуть отримати грошову підтримку від ООН

Дата: 24.03.2022 14:43

На Закарпатті стартує пілотний проєкт щодо грошової підтримки внутрішньо переміщених та / або евакуйованих у Закарпатську область осіб. Його реалізує обласна військова адміністрація спільно з підрозділами з питань міграції ООН.

В межах ініціативи підтримку отримають сім'ї з урахуванням наступних критеріїв уразливості:

- вагітні жінки;

- самотні жінки та чоловіки, які самотужки виховують дітей;

- сім’ї з двома і більше дітьми;

- сім’ї з особами з інвалідністю;

- люди похилого віку старше 65 років.

Цим особам перерахують 2200 гривень через Укрпошту та інших офіційно зареєстрованих постачальників фінансових послуг в Україні.

Переселенці, що перебувають на території Горінчівської громади зможуть звернутися за оформленням вказаної допомоги за наступними адресами:

- Відділ соціального захисту населення Горінчівської сільської ради, адреса: село Горінчово, вулиця Незалежнолсті, будинок 152 «А», тел.: 0672545187;

- Березівський старостат, адреса: село Березово, будинок 771, тел.: 0970320553;

- Монастирецький старостат, адреса: село Монастирець, вулиця Центральна, будинок 45, тел.: 0970318556;

- Нижньобистрівський старостат, адреса: село Нижній Бистрий, будинок 406, тел.: 0960712571;

- Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Домашнє тепло» Горінчівської сільської ради (колишня Нижньобистрівська школа-інтернат), адреса: село Противень, будинок 730, тел.: 0963145514.