Зустріч з внутрішньо переміщеними особами у Горінчівській територіальній громаді

Дата: 07.04.2022 10:42

05 квітня 2022 року, з метою ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, та покращення доступності інформації фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ зайнятості разом з заступником Горінчівського сільського голови Михайлом Біляком провели виїзний захід для внутрішньо переміщених осіб внаслідок бойових дій, в місці компактного поселення таких осіб у Нижньобистрівській гімназії.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Мар’яна Боїшко розповіла присутнім про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, електронні сервіси ДСЗ. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мирослава Стрижак ознайомила з актуальними вакансіями та роботодавцями, які здійснюють діяльність у цьому регіоні.

У свою чергу, представник територіальної громади Михайло Михайлович - з організаційними питаннями щодо отримання довідки внутрішньо переміщеної особи, видами державних та інших грошових допомог та процедурами їх отримання.

Кожен охочий мав можливість індивідуально отримати консультацію відповідно до своїх нагальних потреб.