Стартувала реєстрація до IT-кластера Закарпаття

Дата: 16.04.2022 12:16

В області розпочалася реєстрація резидентів у спільний проєкт «IT-кластер Закарпаття». Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита.

Учасниками зможуть стати будь-які IT-компанії та фахівці, котрі вже перебувають у нашому регіоні (постійно чи тимчасово) або планують невдовзі переїхати, зокрема:

- компанії з найманими працівниками в штаті.

- ФОПи, які мають контракти з українськими компаніями - як резидентами ДІЯ Сіті, так і не резидентами.

- ФОПи, які мають контракти з іноземними компаніями.

- фрилансери.

IT-кластер Закарпаття був створений 5 квітня. До Наглядової ради увійшли представники Astound Commerce, SoftServe, Sigma Software, Genesis, 4TEAM, Telesens, ЕPAM, Intellias, SQUAD, Parimatch Tech, CANFLY та інші компанії. Зараз ІТ-кластер Закарпаття має домовленості про ексклюзивне партнерство з Львівським та Харківським ІТ Кластерами.

«Резиденти отримуватимуть допомогу та підтримку у таких напрямках: взаємодії з ОВА та органами центральної влади з питань бронювання, житла, допомоги в управлінні талантами та освітою в ІТ сфері, побудові та розвитку екосистеми, безпеки, розвитку IT-спільноти, інвестицій, інновацій, логістики тощо.

Тепер робочі групи Наглядової ради визначають деталі та план робіт за кожним із напрямків», – зауважив Віктор Микита.

Подати заявку на реєстрацію у кластері можна за посиланнями:

компанії;

ФОП / freelancer.