«Завдяки зручній логістиці найближчим часом забезпечимо регіон достатньою кількістю палива», — Віктор Микита

Дата: 02.05.2022 18:06

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч із представниками словацької митниці.

Йшлося про необхідність виділення окремої смуги для швидкого і безперешкодного руху вантажівок, які сьогодні повинні забезпечити паливом АЗС в області.

«Цей протокол екстрених дій ми розробили в перші дні війни, а після того, як було знищено окремі НПЗ в Україні, невідкладно запустили його, щоб закрити дефіцит внутрішнього транспортування палива», – зауважив Віктор Микита.

За його словами, на Закарпатті функціонує декілька компаній, які привозять пальне тільки з Європи. Вони вже збільшили постачання в рази. Водночас потрібно забезпечити максимально швидке оформлення та перетин кордону тягачів з паливом.

«Завдяки швидкій та зручній логістиці найближчим часом забезпечимо регіон достатньою кількістю пального як для внутрішнього споживача, так і для фермерських господарств.

Сектор економіки області залишається в безпеці попри всі ризики, пов’язані з війною. Над цим ми працюємо 24/7», – резюмував Віктор Микита.