Інформація щодо дієвих заходів у житловій сфері, які дозволять скоротити споживання електричної енергії

Дата: 09.11.2022 14:50

Фото без описуВідповідно до доручення Прем'єр-міністра України Д. Шмигаля від 28 жовтня  2022 року № 28700/3/1-22 до листа Міністерства енергетики України від 19.10.2022  № КМ/1.2-4.6-15666 щодо забезпечення виконання плану заходів економного використання електроенергії населенням в період воєнного стану, просимо провести ряд дієвих заходів в житловій сфері (приватний сектор та житлові  багатоквартирні будинки), які дозволять скоротити споживання електричної енергії,що в свою чергу сприятиме зменшенню тривалості та кількості планових відключень, зокрема:

Рекомендуємо управителям житлових багатоквартирних будинків, керівникам ОСББ (ЖБК):

• - в місцях загального користування встановити датчики руху, провести заміну ламп розжарюваня на світлодіодні, інформувати мешканців будинків про переваги встановлення економних ламп у власних оселях;
  • -    на постійній основі здійснювати контроль за раціональним використанням освітлення прибудинкових територій;
  • -    перевірити стан електромереж;
  • -    створити будинкові ініціативні групи, комітети взаємодопомоги;
  • -    довести до відома мешканців інформацію про години пікового навантаження будинкових електромереж та необхідність ощадного споживання електроенергії.

Власникам приватних будинків:

• встановити економні лампи у власних оселях;
  • перевіряти стан власних електромереж;
  • за  інформацією про години пікового навантаження та необхідність ощадного споживання електроенергії слідкувати за офіційним сайтом Горінчівської сільської ради.