Перше розширене засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Горінчівської сільської територіальної громади до 2027 року

Дата: 04.04.2023 20:15

Вчора в Горінчові відбулося перше розширене засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Горінчівської сільської територіальної громади до 2027 року.

Мета засідання - підготовка аналітичної частини Стратегії розвитку громади.

На засіданні презентовано особливості соціально-економічного розвитку та обговорено у підгрупах сильні та слабкі сторони, потенційні загрози та можливості розвитку, а також стратегічні пріоритети розвитку нашої громади.

Захід модерувався Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».