Горінчівська громада спільно з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» працює над просторовим плануванням

Дата: 11.08.2023 18:57

Фото без описуМинулого тижня в Горінчівській громаді відбулася стратегічна сесія з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Горінчівської сільської територіальної громади. Результати напрацювань, отриманих в ході стратегічної сесії, будуть враховані при формуванні завдання на розроблення комплексного плану.

Цей документ стане основою для віднайдення нового потенціалу території, що сприятиме її економічному зростанню та збільшенню дохідної частини місцевого бюджету.

Комплексний план просторового розвитку дозволить:

визначити майбутні функції території та потреби у забезпеченні соціальною, транспортною та інженерною інфраструктурою;

сформувати сприятливе середовище для мешканців громади;

створити умови для розвитку місцевого бізнесу та залучення інвестицій.

Об’єднавши зусилля, представники місцевих органів влади, бізнесу, установ, підприємств, громадських організацій і небайдужих жителів визначали ключові пріоритети подальшого розвитку території, наносячи на мапи конкретні проєкти та ідеї з розвитку туристичної, рекреаційної, транспортної, соціальної інфраструктури, аграрного та виробничого напрямів.