ОГОЛОШЕННЯ про набіо кандидатів до Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють»

Дата: 21.09.2023 22:00

Оголошено конкурс на посади підрозділу (полк, батальйон, рота) патрульної служби поліції особливого призначення (для укомплектування міжрегіонального територіального органу Національної поліції Департаменту поліції особливого призначення Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»). Набір кандидатів продовжується у тому числі і для цивільного населення.

Національна поліція пропонує достойну зарплату, додаткові виплати залежно від умов служби.

Реєстрація кандидатів здійснюється на офіційному сайті https://storm.mvs.gov.ua/, якщо у кандидата виникли проблеми з відсиланням заявки чи немає такої технічної можливості, він може звернутися до працівників сектору кадрового забезпечення Хустського районного управління поліції за адресою: місто Хуст, вул.900-річчя Хуста-29, наші спеціалісти допоможуть у вирішенні цього питання.

За більш детальною інформацією завертатися за номером телефону: 096-735-16-17