Профілактичні заходи «Безпечні шляхи – осінь 2023 року»

Дата: 26.10.2023 17:03

У зв’язку з проведенням на території обслуговування Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області додаткових профілактичних заходів, спрямованих на зниження аварійності та тяжкості наслідків під умовною назвою «Безпечні шляхи – осінь 2023 року», наразі вживаються заходи із забезпечення населення, передусім дітей, велосипедистів світло відбиваючими жилетами або іншими світловідбиваючими елементами. Це і стало темою зустрічі Горінчівського сільського голови Михайла Калинича та начальника сектору реагування патрульної поліції Хустького РУП ГУНП в Закарпатській області, майора поліції Руслана Дудаша.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, а тим паче діти, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світловідбиваючі елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху. Також існує вимога про обладнання світловідбиваючими елементами велосипедів тощо. За порушення цього обов’язку у Кодексі України про адміністративні правопорушення встановлено покарання у вигляді попередження або накладення штрафу.