Повідомлення про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку громади до 2027 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 10.11.2023 21:08

Оприлюднюємо проєкт Стратегії розвитку Горінчівської сільської територіальної громади до 2027 року із Планом заходів з її реалізації (далі – Стратегія) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії.

Стратегія є документом, що визначає тенденції, основні проблеми та ризики соціально-економічного розвитку громади, шляхи їх подолання та подальшого розвитку через стратегічні та оперативні цілі, завдання та заходи (проєкти). Стратегічна екологічна оцінка Стратегії дає можливість зосередитися на всебічному аналізі можливого впливу запланованої діяльності на довкілля та здоров’я людей, використовувати результати цього аналізу для запобігання або пом’якшення екологічних наслідків в процесі стратегічного планування.

Рішення про затвердження Стратегії приймається Горінчівською сільською радою.

Термін проведення процедури громадського обговорення: 10.11.2023 – 10.12. 2023 року (1 місяць).

Зауваження і пропозиції до проєкту Стратегії просимо подавати в Горінчівську сільську раду (за адресою: село Горінчово, вулиця Незалежності, будинок 152-А, Хустський район, Закарпатська область, Україна, 90430) або на електронну адресу: gorinchovo_arch@ukr.net з темою листа «До проєкту Стратегії».

Зауваження щодо Звіту про стратегічну екологічну оцінку приймаються відділом містобудування та архітектури, земельних ресурсів та просторового планування, комунального майна, з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи апарату Горінчівської сільської ради (відповідальний за організацію розгляду пропозицій – старший інспектор відділу Іван Россоха), за адресою: село Горінчово, вулиця Незалежності, будинок 152-А, Хустський район, Закарпатська область, Україна, 90430, або на електронну скриньку: gorinchovo_arch@ukr.net з темою листа «До Звіту про СЕО» у термін до 10.12.2023 року.

Дата проведення громадських обговорень – 23 листопада 2023 року об 13 год. в актовому залі Горінчівського ліцею.

Телефон для довідок: 03142-62111.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку або анонімно, не розглядаються.

Проведення транскордонних консультацій не передбачається.

Додатки:

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГОРІНЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАН ЗАХОДІВ З ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ НА 2024-2027 РОКИ

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ СТРАТЕГІЇ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)