Уряд повернув відключення побутових споживачів через заборгованість за спожиті комунальні послуги

Дата: 03.01.2024 18:55

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що 29 грудня 2023 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову № 1405, якою, зокрема, внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 року № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану».

Згідно з документом, дозволяється відключення за спожиті житлово-комунальні послуги, у разі їх неоплати, боржників-побутових споживачів, які мешкають у регіонах, у яких не ведуться бойові дії та які не знаходяться під тимчасовою окупацією. Це стосується й електропостачання.

Отже, на території Закарпатської / Волинської області постачальнику електричної енергії дозволено ініціювати припинення постачання електричної енергії споживачу у разі заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію з дотриманням вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії.

З огляду на це, звертаємось до вас із проханням розрахуватися за спожиті енергоносії в повному обсязі, щоб уникнути відключення від енергопостачання.

Нагадуємо, що на державному рівні розроблені та діють програми державної підтримки споживачів, в тому числі субсидіювання населення. За потреби ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) допоможе реструктуризувати наявну заборгованість.

У разі, якщо у вас виникають питання щодо питань електропостачання, просимо звертатись у робочий час до:

• кол-центру: 0800505960;
  • інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92;
  • Центрів обслуговування клієнтів: https://bit.ly/3do3log .

Вдячні всім споживачам, які вчасно та в повному обсязі розраховуються за спожиті енергоносії! Підтримуємо економіку країни разом!