Спеціалісти Горінчівської громади пройшли навчання з проєктного менеджемнту

Дата: 12.03.2024 21:58

«Від формулювання проблем до зародження ідей» - саме під таким гаслом минулого тижня пройшов 2-ий модуль по проєктному менеджменту, в якому брали участь 26 учасників із 10-ти територіальних громад Закарпатської області.

Горінчівську громаду в триденному навчальному модулі «Проєктний менеджмент» школи розвитку громад представляли Оксана Росоха, Валерій Попович та Ксенія Калин.

Метою даного заходу є підвищення спроможності представників територіальних громад з написання й управління проєктами. Особливу увагу було приділено тренуванню у розробці логіко-структурної матриці при написанні проєкту та формуванні бюджету. Крім того, обговорено труднощі, які можуть виникнути під час написання заявки та лайфхаки як її успішно подати на конкурс.

Захід проводився Агенцією трансформацій «M.CLASS» в рамках проєкту «Двигуни громад» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)