В Горінчівській громаді відбувся перший тренінг у рамках проведення «Школи молодіжних рад»

Дата: 05.04.2024 16:40

Вчора в Горінчівській громаді, у приміщенні молодіжного простору, відбувся перший тренінг у рамках проведення «Школи молодіжних рад» на тему: «Роль, обов’язки та повноваження Молодіжної Ради в реалізації молодіжної політики».Фото без опису

Під час даного заходу учасники дізналися що таке молодіжна рада, основні етапи на шляху до її створення та для чого вона потрібна громаді. Молодь попрактикувалася у розроблені програми підтримки молоді та визначила основну авдиторію для комунікації під час створення молодіжної ради.

Розвиток молоді є важливим та актуальним в даний час і через такий інструмент, як молодіжна рада, місцева молодь зможе пропонувати власні ідеї та реалізовувати більше молодіжних заходів, щоб покращити розвиток громади. Попереду ще три навчальні тренінги, тож бажаємо учасникам отримати нові, цікаві знання та опанувати корисні навички.

«Школа молодіжних рад» проводиться БФ «Центр громадських ініціатив» в рамках проєкту «Молодіжні ради Закарпаття» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.