Горінчівська громада відібрана до проєкту «Співдія у відновленні громад»

Дата: 16.04.2024 20:34

Горінчівський міжшкільний ресурсний центр став переможцем проєкту, який спрямований на підтримку інклюзивного та спільного відновлення, а також сприяння створенню та зміцненню інструментів пом’якшення наслідків конфліктів і соціальної згуртованості у територіальних громадах.

Проєкт «Співдія у відновленні громад» став можливим за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Для участі у проєкті відібрано 15 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у 11 областях.

У кожній з громад проєкт залучить до структурованого діалогу широке коло зацікавлених сторін та підтримає їх у спільному пошуку рішень для подолання викликів, пов’язаних із війною і відновленням. Створення такої синергії стане основою для сталого й ефективного співробітництва між громадянами та владою, а також для налагодження інших зв’язків у громадах.

Термін реалізації проєкту: 12.02.2024 – 12.02.2025.

Активності в рамках проєкту:

1. В кожній громаді буде створена Робоча група, яка залучатиметься до виконання завдань проєтку.

2. Планується проведення 3-х денних тренінгів для 4-ох представників з кожної громади задля розуміння діалогових підходів щодо проблем, з якими стикається громада, методів їх вирішення і рефлексії на процеси залучення громади.

3. Передбачена експертна підтримка задля розробки Планів залучення громадськості та покращення в кожній громаді. Планується проведення діалогових сесій задля напрацювання відповідних Планів.

4. Результати напрацювань громад будуть узагальнені в Моделі залучення громадськості й покращення громад та презентовані на підсумковому заході в Києві наприкінці реалізації проєкту.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)