Інформаційне повідомлення про початок проведення містобудівного моніторингу населених пунктів Горінчівської сільської територіальної громади за 2023 рік

Дата: 19.04.2024 11:07

Горінчівська сільська рада повідомляє, що відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333)», відділом містобудування, архітектури, просторового планування, земельних ресурсів та комунального майна Горінчівської сільської ради проводиться містобудівний моніторинг щодо обґрунтування необхідності внесення змін до містобудівної документації населених пунктів Горінчівської сільської територіальної громади за 2023 рік та початок підготовки аналітичного звіту.
   Пропозиції щодо розвитку, як окремих об’єктів містобудування та будівництва в населених пунктах громади, так і перспективного розвитку території громади, подавати з 22.04.2024 до 03.05.2024. Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі до відділу містобудування, архітектури, просторового планування, земельних ресурсів та комунального майна Горінчівської сільської ради за адресою: вул. Незалежності 145-А, село Горінчово, Хустський район, Закарпатська область, 90430 або в електронному вигляді на електронну адресу: gorinchovo_arch@ukr.net (з приміткою в темі листа «містобудівний моніторинг») фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення).
   Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Пропозиції отримані після 03.05.2024 року та анонімні пропозиції не розглядаються.
     Відповідальна особа: РОСОХА Іван Іванович – в.о. начальника відділу –головного архітектора відділу містобудування, архітектури, просторового планування, земельних ресурсів та комунального майна Горінчівської сільської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)