В Горінчівській громаді реалізовується проєкт «Школа молодіжних рад»

Дата: 01.05.2024 12:52

25 квітня 2024 року в Горінчівській територіальній громаді відбувся другий тренінг у рамках проведення «Школи молодіжних рад» на тему: «Методи залучення громадян до процесу ухвалення рішень і практики демократії участі».

Під час даного заходу учасники ознайомилися з основними законами та іншими нормативно-правовими актами, які регламентують інструменти залучення громадян. Дізналися про дорадчо-консультативні органи, громадські слухання, збори громадян, петиції та електронні петиції, громадський бюджет, та як і для чого їх застосовувати.

Крім того, молодь отримала практичні навички, а також розуміння того, як правильно впливати на рішення у своїй громаді.

"Школа молодіжних рад" проводиться БФ «Центр громадських ініціатив» в рамках проєкту «Молодіжні ради Закарпаття» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

HOVERLA / проєкт USAID в Україні

БФ Центр громадських ініціатив