Тренінги для жінок

Дата: 19.06.2024 17:38

Громадська організація «Рада Жінок Донеччини» запрошує жінок та дівчат Мукачівського та Хустського району Закарпатської області взяти участь в серії тренінгів для тих, хто робить перші кроки в підприємницькій діяльності або вже має невеликий бізнес і прагне його масштабувати.

🏆🎨Програма тренінгів складається з трьох напрямків:

💻📱Соціальні мережі:

🔹 навчимося створювати якісний контент, який привертатиме увагу цільової аудиторії;

🔹опануємо навички ведення сторінок у соціальних мережах, налаштування реклами та інші секрети ефективної SMM-стратегії;

🔹разом створимо та впровадимо контент-стратегію, яка продаватиме.

📷🎥Фото та відеомайстерність:

🔹 зануримося у світ візуального контенту та дізнаємося, як створювати захопливі фото та відео для ваших сторінок;

🔹навчимося використовувати візуальний контент для підвищення впізнаваності бренду та стимулювання продажів;

🔹попрактикуємося у створенні фото та відео для ваших сторінок, щоб покращити їх візуальну привабливість та ефективність контенту.

💰📊 Бухгалтерський облік та звітування:

🔹опануємо основи ведення бухгалтерського обліку для малого бізнесу;

🔹розберемося з електронним документооборотом та навчимося складати фінансову звітність.

📝 Зустрічі заплановані у змішаному форматі (онлайн 🌐 та офлайн) в містах Мукачево та Хуст.

❗️Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/4dQomGr .

Ініціатива впроваджується ГО «Рада Жінок Донеччини» у партнерстві з International Alert за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.