В Горінчівській територіальній громаді завершилася «Школа молодіжних рад»

Дата: 19.06.2024 19:26

17 червня 2024 року в Горінчівській територіальній громаді завершилася «Школа молодіжних рад». Це були цікаві та насичені чотири модулі, де учасники отримали корисні знання у питаннях: що таке молодіжна рада і для чого вона потрібна; які інструменти залучення громадян можна використовувати; зрозуміли як правильно виявити проблеми молоді і як дослідити потреби; розробили анкети та отримали ще багато іншої інформації.

В даній школі було зареєстровано 22 осіб, але самими витривалими, які вкінці отримали сертифікати стало 12 представників молоді.

Ми не зупиняємося на цьому, адже попереду найважливіше - процес створення молодіжної ради в Горінчівській громаді, розроблення стратегії для неї та молодіжне таборування. Сподіваємось, що нам вдасться створити дієву та ефективну молодіжну раду в громаді, тож слідкуйте за нашими новинами щоб не проґавити свою можливість.

"Школа молодіжних рад стала крутим досвідом та можливістю для отримання нових знань. Насамперед найбільше, що сподобалось у навчанні - можливість до максимальної комунікації в ефективному середовищі, яке включає тренерів і самих учасників-однодумців. За допомогою Школи молодіжних рад я зрозуміла для себе якою саме має бути молодіжна рада в нашій громаді" - коментує учасниця школи Евеліна Яким.

«Школа молодіжних рад» проводиться БФ «Центр громадських ініціатив» в рамках проєкту «Молодіжні ради Закарпаття» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.