01 Липня, 2024 р., 10:18
     З 1 липня 2024 року для транспортних засобів вагою понад 24 тонни обмежено рух дорогами державного значення в денну пору доби за  температури вище + 28 С.
28 Червня, 2024 р., 22:16
У рамках проєкту Двостороння Співпраця з Данією, який є частиною ініціативи «Мости довіри», було організовано черговий навчальний візит до Гульборгсунну. Цей датський муніципалітет відомий своїм інноваційним підходом до зеленого та децентралізованого енергетичного планування.
25 Червня, 2024 р., 20:41
Ми продовжуємо розповідати про інструменти партисипації в межах інформаційної кампанії проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», який реалізується Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»! Цього разу читайте про ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ – колективне звернення в електронній формі до суб’єкта владних повноважень у вигляді тексту скарги та/або пропозиції.
20 Червня, 2024 р., 15:37
      Облдержадміністрація оголошує конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи) у рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва, у тому числі для підприємців – ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей, у Закарпатській області на 2021 – 2024 роки.
20 Червня, 2024 р., 09:23
   20 квітня 2024 року Президент України своїм Указом від 234/2024 увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 квітня 2024 року «Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет».
20 Червня, 2024 р., 09:09
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДОВІДНИК МІСЦЬ ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
19 Червня, 2024 р., 19:26
17 червня 2024 року в Горінчівській територіальній громаді завершилася «Школа молодіжних рад». Це були цікаві та насичені чотири модулі, де учасники отримали корисні знання у питаннях: що таке молодіжна рада і для чого вона потрібна; які інструменти залучення громадян можна використовувати; зрозуміли як правильно виявити проблеми молоді і як дослідити потреби; розробили анкети та отримали ще багато іншої інформації.
19 Червня, 2024 р., 18:37
Вас цікавить на що витрачаються кошти бюджету Горінчівської сільської територіальної громади?
19 Червня, 2024 р., 18:25
Як формується бюджет, на що витрачаються кошти, які напрямки є першочерговими, як вплинути на процеси прийняття рішення та допомогти громаді стати кращою?