26 Жовтня, 2023 р., 16:41
Філія «Хустське ЛДГ» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2023/2024 років інформує щодо можливості реалізації деревини дров’яної НВ для потреб територіальної громади.
27 Серпня, 2023 р., 18:29
Посмішка, гарні враження, хороші спогади кожної дитини – безцінні. Особливо тих дітей, яким довелося на власні очі побачити найстрашніше на світі – війну. Саме тому численні організації, волонтери, підприємства докладають значних зусиль, щоб створити для дітей якісний відпочинок та оздоровлення. До одного з таких проєктів сьогодні долучилася і Група компаній Tolk, яка з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну втілює численні соціальні ініціативи.