06 Жовтня, 2022 р., 10:30
Закарпатці, які прихистили ВПО, можуть подавати заявки на отримання виплат з обласного бюджету      Відсьогодні закарпатці, котрі безоплатно надали прихисток вимушеним переселенцям, можуть подавати заявки на отримання одноразової виплати з обласного бюджету.
06 Жовтня, 2022 р., 10:24
     Закарпатцям, які прихистили вимушених переселенців, безоплатно нададуть дрова        У межах підготовки до опалювального сезону голова обласної військової адміністрації Віктор Микита разом із керівником Відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Яношем Геревичем і начальником Закарпатського ОУЛМГ Віталієм Петренком підписали тристоронній Меморандум щодо додаткової підтримки домогосподарств, які безоплатно надають прихисток вимушеним переселенцям.
30 Вересня, 2022 р., 10:26
Благодійний фонд допомоги людям, які пережили сексуальне насилля під час війни
25 Серпня, 2022 р., 19:42
Внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через Дію до 30 квітня 2022 року, але не отримали допомогу, зможуть додатково звернутися із заявою до органу соцзахисту населення. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні Уряду.
29 Липня, 2022 р., 09:25
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗУЄ ДЕРЖАВНУ ПОЛІТИКУ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД БАТЬКІВЩИНОЮ, ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ВЕТЕРАНІВ!