17 Червня, 2022 р., 20:03
ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформує про новий функціонал, запроваджений  для зручності споживачів – шеринг завірених копій цифрових документів через додаток «Дія».
17 Червня, 2022 р., 18:30
Врахування депутатами Верховної ради пропозицій Асоціації міст України  забезпечить стале проходження опалювального сезону без підвищення тарифів.
14 Червня, 2022 р., 18:32
Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги.
14 Червня, 2022 р., 18:10
В Україні створили портал "Поряд", за допомогою якого будь-хто може просити про допомогу та надавати її без посередників. Важливою перевагою порталу є те, що там усе в одному місці, а інтерфейс простий та зрозумілий для кожного.
14 Червня, 2022 р., 17:09
Шановні споживачі! ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформує, що в окремих районах Закарпатської області (зокрема, на Тячівщині) зловмисники з метою наживи розсилають SMS через месенджер Viber нібито з інформацією про заборгованість та пропозицією оплатити її за конкретним посиланням. Наприклад, це такого типу повідомлення: «Шановний клієнте! Інформуємо, що за о/р 13021/00004516 сума до сплати за спожиту електроенергію складає 123.84 грн. Ваші своєчасні розрахунки дуже важливі для забезпечення електропостачання в період воєнного стану. Сплачуйте прямо зараз за посиланнямhttps://mapi.xpay.com.ua/uk/frame/widget/banner-payment?pid=8b1c1019-d30a-4fb9-a014-db56b5fbf420&acc=13021/00004516».
06 Червня, 2022 р., 16:13
Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.
18 Травня, 2022 р., 12:35
Міністерство освіти і науки України інформує, що учасникам бойових дій та їхнім дітям надається державна цільова підтримка для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.
18 Травня, 2022 р., 12:34
У Закарпатській області Центр правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок військового вторгнення, розширив напрямки роботи. Про це йшлося на зустрічі заступника голови ОВА Петра Добромільського з деканом юридичного факультету Ужгородського національного університету Ярославом Лазуром та координаторкою роботи Центру Наталією Петрецькою.