02 Травня, 2022 р., 18:02
Вимушено переміщені особи, котрі потребують додаткового захисту, отримують щомісячні виплати у розмірі 2 220 грн. у межах спільної програми Уряду та ООН за комунікаційної ініціативи Закарпатської ОВА.
19 Квітня, 2022 р., 12:18
Закарпаття очікує нову партію установок Starlink. Про це повідомив Олександр Пацкан, заступник голови ОВА.
19 Квітня, 2022 р., 12:18
Станом на 18 квітня в області проживають 47 449 дітей, які через воєнні дії вимушено переїхали з інших регіонів країни.
18 Квітня, 2022 р., 12:17
У перші дні війни, коли ситуація була напрочуд напруженою, а потік переселенців у пунктах пропуску вимірювався кількома тисячами, тимчасово діяла спрощена процедура, за якої українцям дозволяли виїхати за внутрішнім паспортом.
16 Квітня, 2022 р., 12:16
В області розпочалася реєстрація резидентів у спільний проєкт «IT-кластер Закарпаття». Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита.
15 Квітня, 2022 р., 12:14
Зараз у природі активний період цвітіння дерев, а у водоймах – весняно-літня заборона на вилов риби через нерест. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
14 Квітня, 2022 р., 12:11
У Закарпатській області 101 563 сім’ї отримують фінансову допомогу від держави.